05.09.2016/15:05

Sieć Livio ma już 1900 sklepów

Livio liczy już 1900 sklepów. Sieć szczególnie intensywnie rozwija się ostatnio na terenie Śląska, w Kielcach, Olsztynie i Poznaniu.

1900. sklep Livio, w formacie Market, mieści się przy ul. Głównej 69 w centrum Nakła Śląskiego. Warto jednak zwrócić uwagę również na intensywny rozwój sieci w innych regionach. W Kielcach sieć wdraża projekt remodelingu. Poza tym, w oddziale przybyło 6 nowych sklepów w formacie Livio Ekspress.

Z kolei w Olsztynie przy ul. Jarockiej ruszył na początku sierpnia kolejny sklep w formacie Livio Top należący do spółki Rednerex. Placówka liczy 100 mkw. powierzchni sprzedaży i oferuje klientom szeroki wybór artykułów spożywczych. Sklep zlokalizowany jest w centrum osiedla, którego mieszkańcy, jak deklaruje sieć, nie mogli się doczekać otwarcia podczas przeprowadzanego przez właścicieli remodelingu. Obecnie placówka wyposażona jest w nowe meble, urządzenia chłodnicze oraz oświetlenie.

Tempa nie zwalnia też oddział poznański. Od początku roku w Wielkopolsce do sieci Livio przestąpiło 71 placówek. W sierpniu otwarte zostały dwa nowe sklepy. Pierwszy z nich mieści się w Lesznie przy ul. J.Sułkowskiego i ma 90 mkw. powierzchni sali sprzedaży. Drugi powstał w Rożnowie przy ul. Leśnej i ma powierzchnię 110 mkw. Pod koniec lipca ten oddział zrzeszał już 396 placówek.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.