22.06.2017/10:12

Sieć Livio otworzyła 50 sklepów w Wielkopolsce

Poznański oddział LD Holding S.A. zamknął pierwszy kwartał  liczbą  470 sklepów w sieci Livio . Oznacza to, że od początku roku w sieci przybyło 50 nowych placówek handlowych.

Jak podkreślają przedstawiciele spółki LD Holding „Wielkopolska to region dużych możliwości.  Ekspansję  na tym terenie prowadzi siedmiu koordynatorów. Przy obecnym, bardzo konkurencyjnym rynku, firma buduje swoją strategię uwzględniając ciągle rosnące oczekiwania franczyzobiorców. Dotyczą one zarówno możliwości zakupu towarów w atrakcyjnych cenach, jak również działań wspierających sprzedaż detaliczną. Odpowiadając na to zapotrzebowanie firma oferuje akcje zakupowe z możliwością uzyskania dodatkowej dopłaty oraz organizujemy akcje wspierające poprzez dostarczanie co dwa tygodnie bezpłatnych gazetek i plakatów promocyjnych.”

Kolejną formą wsparcia franczyzobiorców jest możliwość uczestniczenia klientów sklepów w programie lojalnościowym "Super Profit". Przekłada się to na wzrost sprzedaży i częstotliwość zakupów, rośnie koszyk zakupowy, dotychczasowi klienci zachowują lojalność, zaś nowych przybywa.                                                                                                                                                             

Cena jest bardzo ważnym kryterium wyboru miejsca zakupów, jednak klienci coraz bardziej   zwracają uwagę na atmosferę w sklepie. Liczy się jakość obsługi, różnorodność asortymentu, wygląd placówki. LD Holding stawia więc na podnoszenie jakości zrzeszonych pod szyldem Livio sklepów poprzez przeprowadzane remodellingi, połączone z odpowiednim ułożeniem asortymentu zgodnie z przygotowanymi planogramami.

„Sklepy muszą być funkcjonalne i wygodne, a przy tym estetyczne. Standard wykończenia, który dotąd kojarzony był głównie z delikatesami przenoszony jest do sklepów Livio. Postawiono na aranżację wnętrz oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni sklepów, co w efekcie przekłada się na wzrost obrotów” – wyjaśniają przedstawiciele firmy LD Holding.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.