15.05.2013/10:24

Sieć Małpka Express liczy 80 sklepów

Od początku roku w całej Polsce otwarto 30 placówek Małpka Express na terenie siedmiu województw. Organizator sieci, spółka Małpka zapowiada, że to dopiero początek planowanej na 2013 rok ekspansji.

Tylko w marcu i kwietniu ruszyły 24 Małpki Express, głównie w województwie pomorskim: pięć w Gdańsku oraz po jednej w Gdyni i Sopocie. Cztery kolejne sklepy mieszczą się w Poznaniu i Kaliszu. Małpki Express działają też na Dolnym Śląsku (we Wrocławiu i Legnicy), Szczecinie, a także w Bytomiu, Wodzisławiu Śląskim i Sosnowcu. Operator ma też placówki w Łodzi i Bełchatowie oraz w Warszawie. Pierwsza Małpka Express ruszyła w marcu 2012 roku w Szczecinie. W 2013 roku powstanie 150 nowych punktów, a w kolejnych latach dynamika rozwoju sieci ma wzrosnąć. Do 2021 roku firma planuje zainwestować łącznie 600 mln zł w rozwój Małpki Express.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.