14.04.2017/16:45

Sieć Moya otwiera trzy nowe stacje paliw na Śląsku

Z początkiem kwietnia działalność w barwach sieci Moya rozpoczęły trzy stacje zlokalizowane w województwie śląskim. Placówki znajdują się w Chełmie Śląskim, Radzionkowie i Tarnowskich Górach.

Stacja w Chełmie Śląskim znajduje się przy ul. Chełmskiej 193a przy drodze wojewódzkiej nr 934. Obiekt należy do spółki MAXIM Bartłomiejczyk. Placówka prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa. Czynna jest całodobowo. Na stacji działa punkt Caffe Moya z wydzieloną strefą ze stolikami. Na terenie stacji kierowcy mogą skorzystać z kompresora, a pojazdy ciężarowe dodatkowo z szybkiego wlewu diesla i wydzielonego parkingu.

Obiekt w Radzionkowie położony jest 2 km od zjazdu z autostrady A1, na ulicy Kużaja 51. Właścicielem jest PHU „Cagro-Tank”. Stacja prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa oraz płynu AdBlue w pojemnikach. Na terenie stacji kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz bezdotykowej myjni, która posiada dodatkowe stanowisko dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na stacji działa punkt Caffe Moya z wydzieloną strefą ze stolikami oraz ogólnodostępną siecią WiFi. W sąsiedztwie znajduje się warsztat. Stacja jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 5 - 24, a w niedziele i święta od 7 do 24.

Nowa Moya w Tarnowskich Górach znajduje się przy ul. Równoległej 1 i należy do spółki HD-OIL. W sąsiedztwie znajduje się warsztat samochodowy oraz punkt wymiany akumulatorów. Placówka prowadzi sprzedaż wszystkich rodzajów paliwa. Czynna jest całodobowo. Na stacji działa punkt Caffe Moya z wydzieloną strefą ze stolikami i ogólnodostępną siecią WiFi. Na terenie stacji kierowcy mogą skorzystać z kompresora oraz myjni dla samochodów osobowych i busów.

Wszystkie trzy stacje to obiekty, które przeszły proces rebrandingu i modernizacji oraz zostały dostosowane do wysokich standardów sieci Moya.

Po dołączeniu do sieci trzech nowych stacji w województwie śląskim działa teraz 12 obiektów pod marką Moya. W sumie w całej sieci Moya funkcjonuje obecnie 139 placówek.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.