05.10.2016/16:24

Sieć Netto otwiera 13 sklepu w Poznaniu

6 października, przy ulicy Polnej 28, sieć sklepów Netto otworzy swój trzynasty sklep w Poznaniu i 361 w Polsce.

- Otwarcie już trzynastego sklepu Netto w Poznaniu to dowód na to, że poznaniacy pokochali nasze produkty oraz zakupy w naszych sklepach – mówi Mariola Skolimowska, PR Manager Netto. - Mamy nadzieje, że nasz sklep przy ul. Polnej, który został zbudowany według nowego konceptu, spełni oczekiwania naszych klientów, a bogata i różnorodna oferta zachęci do zakupów każdego dnia.

W ofercie sklepu przy Polnej 28 znajdzie się aż 200 nowych produktów tygodniowo, oferowanych w ramach tygodniowej oferty, w miejscu oznaczonym jako Jarmark Netto. Polna 28 będzie także dobrym adresem dla osób, które dbają o zdrowe odżywianie, ponieważ duńska sieć stale poszerza swoją ofertę produktów zdrowotnych w ramach funkcjonującej w sklepach „Półki Zdrowia”.

Nowe Netto w liczbach:
 • 13 sklep Netto w Poznaniu
 • 800 toreb zakupowych Netto dla pierwszych klientów
 • 700 m kw powierzchni sprzedażowej
 • 12 wykwalifikowanych pracowników
 • 200 nowych produktów tygodniowo
 • Tysiące zadowolonych klientów!

Firma Netto ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje ok. 95 procent produktów oferowanych przez polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

1 komentarz

 • Banda 05.10.2016

  Następni !!!!!!!!!!! Wszyscy się bogacą tylko nie Polska!!!!!!!!!!!!
  Banda Banda Banda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.