12.12.2016/12:17

Sieć Netto otwiera w Piasecznie sklep w nowym koncepcie

Sieć handlowa Netto otwiera nową placówkę w Piasecznie. Już od czwartku, 15 grudnia, mieszkańcy miasta i okolic będą mogli robić zakupy w sklepie przy ul. Puławskiej 29, zaprojektowanym zgodnie z nowymi wytycznymi Netto.

Otwarcie nowej placówki w podwarszawskim Piasecznie to kolejny krok w rozwoju sieci Netto, która od lat konsekwentnie inwestuje zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, a także podnosi jakość obsługi. Sklep przy ulicy Puławskiej 29 został zbudowany zgodnie z nowymi założeniami sieci Netto, które mają na celu lepszą ekspozycję świeżych produktów takich jak owoce, warzywa, pieczywo, mięso czy nabiał. Zakupy w sklepie Netto to nie tylko atrakcyjne ceny, szereg ciekawych, tygodniowych promocji, ale także duży wybór produktów oraz unikalna atmosfera.

W ramach oferty tygodnia Netto proponuje 200 nowych artykułów, znajdujących się w miejscu oznaczonym jako „Jarmark Netto”. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy zdrowego żywienia. Na regale „Półka Zdrowia” dostępne są produkty ekologiczne, superfoods, a także propozycje dla alergików.

Netto przykłada wiele uwagi do jakości produktów, dlatego współpracuje z lokalnymi piekarniami oraz firmami mięsno-wędliniarskimi. W sklepie w Piasecznie klienci będą mogli zakupić świeżo wypiekane pieczywo dostarczane przez znaną lokalną piekarnię Oskroba oraz świeże mięso i pyszne wędliny od firmy Wierzejki.

- Nowy sklep w Piasecznie jest dla nas powodem do radości i dumy, to kolejny punkt, który w tym roku otwieramy w województwie mazowieckim – mówi Mariola Skolimowska, PR&Communications Manager Netto Polska. – W Netto stawiamy przede wszystkim na jakość produktów i obsługi, dlatego szczególnie dużo miejsca poświęcamy świeżym produktom spożywczym codziennej potrzeby.

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma 362 sklepy w Polsce (razem z nowo otwartym w Piasecznie) i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.