23.12.2016/11:34

Sieć Netto wydała ok. 4 mln zł na bony dla swoich pracowników

Pracownicy sieci Netto z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia otrzymali bony. Firma przeznaczyła w tym roku na ten cel ok. 3,8 mln zł, co w przeliczeniu na jednego pracownika sieci daje prawie 700 zł.

- Ten duży zastrzyk dodatkowych środków nasi pracownicy mogą oczywiście rozdysponować zgodnie ze swoimi potrzebami – mówi Roman Borecki, HR Manager Netto Polska.

W Netto pracuje około 5,5 tys. osób, z czego 470 to pracownicy ze stażem dłuższym niż 10 lat. Netto w komunikacie podkreśla, że każdego roku zapewnia swoim pracownikom takie profity, jak m.in: współfinansowanie dojazdów do pracy, bezpłatna nauka języka angielskiego, możliwość uczestnictwa w programach prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowe, paczki dla dzieci, jubileuszówki oraz wspomniane bony świąteczne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.