23.03.2018/12:34

Sieć Real uruchomiła najnowocześniejszy koncept hipermarketu w Europie [PREZENTACJE VIDEO]

Markthalle Krefeld, obiekt sieci Real, zlokalizowany w pobliżu Düsseldorfu w Niemczech, należy do najnowocześniejszych konceptów hipermarketów w Europie. Na zachodzie naszego kontynentu operatorzy hipermarketów zmagają się z problemami związanymi z demografią oraz zmieniającym się stylem życia konsumentów, a także z wpływem e-commerce. Należąca do grupy Metro sieć hipermarketów Real zrozumiała, że koncept placówki wielkopowierzchniowej musi zyskać zupełnie nową tożsamość.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Łukasz Staniec 27.03.2018

    Do ~zaniepokojony millennials: Nowoczesne rozwiązania jak najbardziej są dostępne w Polsce. Powoli są testowane przez znane supermarkety i drogerie :) Są firmy, w których można kupić kasy elektroniczne i które pracują nad systemami sprzedaży, dla przykładu niech będzie ta firma, mozna sobie u niej obejrzeć kilka interesujących sprzętów: (treść niezgodna z regulaminem została usunięta)

  • zaniepokojony millennials 24.03.2018

    A w Polsce królują dyskonty. Chyba się nie doczekam takich nowoczesnych supermarketów w Polsce, prędzej setek owadzich dyskontów na każdej ulicy...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.