19.11.2018/11:33

Sieć Würth ma w Polsce już 30 sklepów

W drugiej połowie października sieć Würth otworzyła swój pierwszy sklep w Toruniu, który zarazem jest 30. placówką pod tym szyldem w Polsce.

Pierwszy sklep Würth Polska został otwarty w 2006 roku, wcześniej sprzedaż była prowadzona wyłącznie przez przedstawicieli handlowych. Od tego momentu sieć sukcesywnie zwiększa swoją obecność na polskim rynku. Dziś sklepy Würth Polska znajdują się m.in. w Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze, Łodzi czy Częstochowie. Ostatnio do tego grona dołączył także Toruń.

Każdy ze sklepów stacjonarnych Würth Polska oferuje ponad 3 tys. dostępnych od ręki produktów dla profesjonalistów z branż takich, jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa. Pełny asortyment Würth jest jednak znacznie większy, obejmuje ponad 120 tys. produktów, które można zamówić przez internet, aplikację mobilną lub u przedstawicieli handlowych.

Würth Polska prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.