23.02.2021/09:10

Sklep Answear.com chwali się wynikami sprzedaży. „Najlepsza od lat”

Answear.com, sklep internetowy z odzieżą, jest bardzo zadowolony ze sprzedaży kolekcji jesień-zima 2020. „Sprzedaż jest znacznie lepsza niż w ostatnim roku i powyżej celu sprzedażowego spółki” – poinformowała sieć w komunikacie.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży kolekcji jesień-zima 2020, która okazała się najlepsza od lat. W tym czasie, oprócz bogatej i stale rozszerzanej oferty produktowej, wsparły nas wyjątkowo niskie temperatury, a także zamknięte galerie handlowe" – podsumował Krzysztof Bajołek, prezes Answear.com.

"Oprócz typowo zimowych ubrań, takich jak ciepłe kurtki puchowe, pikowane płaszcze, czy zimowe buty i akcesoria, odnotowaliśmy wysoką sprzedaż komfortowych ubrań casualowych. Jest to oczywiście związane z lockdownem oraz masowym przebywaniem ludzi w domach i tym samym wykształceniem trendu homeoffice i homeschooling" - dodał prezes.

Answear. com to internetowa platforma sprzedażowa z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami. Sklep oferuje około 90 tys. produktów z ponad 400 światowych marek.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także