06.06.2018/10:08

Sklep Billa na stacjach Shell

Austriacki oddział koncernu Shell zawarł umowę o współpracy z firmą REWE Internetional. Dotyczy ona wspólnego rozwijania przystacyjnych sklepów.

O sprawie informuje magazyn lebensmittelpraxis.de. Na 47 stacjach w całej Austrii powstanie nowy koncept placówek Billa Unterwegs, co można przetłumaczyć, jako „Billa w drodze”. Stacje z nowymi sklepami będą zlokalizowane głównie na obszarach miejskich i wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych. Rebranding będzie maił miejsce jesienią i ma się zakończyć do końca tego roku.

Komentując podpisanie umowy obie firmy wyrażały zadowolenie, że produkty najwyżej jakości oraz świeża żywność będą mogły być teraz oferowane konsumentom w atrakcyjnych cenach przez cały tydzień i w większości sklepów również przez całą dobę.

Gama produktów dostępnych w sklepach Billa Unterwegs będzie obejmować zarówno produkty do natychmiastowego spożycia, jak również te, które zwykle kupujemy do domu. Nowy koncept sklepów zaoferuje klientom wypieki oraz świeżo przygotowywane przekąski i kawę w ramach projektu Deli by Shell. Przewidziana jest również półka z wyrobami marek własnych Billa.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.