05.06.2018/12:36

Sklep internetowy inwestuje w potężne centrum logistyczne w Zielonej Górze

Sklep internetowy Expondo Polska wynajmie w powstającym właśnie kompleksie logistycznym Panattoni Park Zielona Góra prawie 30 000 mkw. powierzchni pod działalność związaną z e-commerce. Do centrum najemca będzie mógł wprowadzić się już w październiku br.

Spółka Expondo Polska wynajęła prawie 30 000. m.kw. w realizowanym obecnie centrum logistycznym Panattoni Park Zielona Góra. Magazyn zajmie 29 750 mkw. powierzchni, zaś część biurowo-socjalna z nowoczesną - bo szklaną elewacją - 2750 kw. To tu znajdować się będzie główne biuro firmy i siedziba zarządu.

Część obiektu wyposażona zostanie w studia fotograficzne i filmowe o łącznej powierzchni 416 kw., w których na potrzeby sklepu internetowego realizowane będą sesje zdjęciowe produktów.

Do Panattoni Park Zielona firma Expondo wprowadzi się już w październiku br. To stąd najemca będzie realizował zamówienia składane w jego europejskich sklepach internetowych. Przypomnijmy, że Expondo Polska, to jeden z wiodących w Europie sklepów internetowych z urządzeniami dla profesjonalistów.

Jak podkreśla Piotr Galant, prezes Expondo Polska obecnie firma obsługuje klientów w 29 krajach w Europie, a od początku istnienia spółka rośnie o przeszło 50 proc. r/r..

Panattoni Park Zielona Góra położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Lokalizacja w pobliżu linii kolejowej oraz drogi wojewódzkiej biegnącej w kierunku planowanego mostu na Odrze w Milsku, a także węzła drogowego Racula umożliwiającego dostęp do trasy S3, gwarantują sprawne połączenie lądowe z najważniejszymi rynkami zbytu w kraju oraz za granicą.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.