15.02.2021/21:29

Sklepy Aldi z wydłużonymi godzinami otwarcia. 17 lutego otwarcie nowego sklepu w Warszawie

Aldi poinformował, że wszystkie sklepy pozostają otwarte, także te funkcjonujące w galeriach handlowych. Ze względu na obecną sytuację sieć wydłużyła godziny otwarcia.

Sklepy Aldi w galeriach handlowych są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00, a w niedziele handlowe w godzinach 9:00-18:00. Według komunikatu takie rozwiązanie pomoże operatorowi spełnić oczekiwania związane z zakupami, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. 

„Przypominamy także, że zakupy w naszych sklepach w galeriach handlowych to także szereg innych korzyści. Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort zakupów, brak kolejek i możliwość skorzystania z dużych parkingów, może być to najlepsza opcja na dokonanie bezpiecznych i szybkich zakupów” – podała sieć w komunikacie. 

Już 17 stycznia Aldi otworzy kolejny sklep, tym razem w Warszawie przy ulicy Obozowej. To o tyle ciekawa lokalizacja, że sklep Aldi powstanie w lokalu wynajmowanym w ramach osiedla, w lokalu użytkowym. Zwykle Aldi buduje swoje sklepy samodzielnie. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także