24.09.2018/08:16

Sklepy Groszek z dedykowaną marką własną

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów, sklepy Groszek wprowadziły do swojej oferty szereg nowych produktów. Marka własna Groszek zadebiutuje na sklepowych półkach już w październiku.

Na portfolio produktowe składają się kategorie takie, jak: ryże, makarony, czekolady, dżemy, miody, soki, ciastka, orzeszki, karma dla psów i kotów, czy warzywa w puszkach. Wyróżnikiem marki Groszek ma być atrakcyjna cena przy zachowaniu wysokiej jakości – produkty mają być konkurencyjne w stosunku do ich odpowiedników ze swoich kategorii. „C

- Cieszymy się, że w prowadzonych przez nas sklepach pojawi się oferta dla wymagających konsumentów, szukających produktów wysokiej jakości, a jednocześnie w dobrej cenie – mówi Pani Iwona Niedzielska z Lublina, właścicielka sklepu Groszek. W sieci od 12 lat.

Artykuły marki Groszek dają się łatwo znaleźć na półce – szata graficzna wszystkich artykułów jest bardzo spójna – każdy produkt ma logo sklepu Groszek oraz charakterystyczny delikatny motyw zielonych groszków na białym tle. Motyw groszków w sposób oczywisty nawiązuje do nazwy sklepu, a przy tym jest lekki i nowoczesny.

Produkty marki Groszek dedykowane są osobom, które podczas codziennych zakupów szukają produktów o prostym składzie, a przy tym znacząca jest dla nich atrakcyjna cena. Dodatkowo, każdy produkt ma dodatkową informację o zawartości pożądanych, naturalnych składników wyeksponowaną w formie pieczęci na etykiecie. Znalezienie produktów na półce ułatwią m.in. stopery i wobblery o layoucie spójnym z layoutem opakowań – z motywem zielonych groszków i hasłem „Tylko w sklepach Groszek”.

Wprowadzenie Marki Groszek będzie promowane na różne sposoby. W wielu sklepach odbędą się degustacje produktów, dzięki czemu konsumenci będą mogli się przekonać o jakości oferowanych produktów. Na funpage’u sklepów Groszek na Facebooku zorganizowany będzie konkurs kulinarny na najlepszą potrawę z wykorzystaniem produktu Marki Groszek. Najlepszy przepis pojawi się na kanale kulinarnym Groszka na portalu YouTube.

- Wprowadzenie marki własnej Groszek jest jednym z narzędzi pomagających budować przewagę konkurencyjną naszych franczyzobiorców na rynku – mówi Magdalena Pajor, dyrektor sieci Groszek.

W początkowej fazie wprowadzonych zostanie 49 indeksów. W kolejnych miesiącach marka Groszek systematycznie będzie poszerzać ofertę produktów o kolejne pozycje m.in. z segmentu artykułów higienicznych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.