20.01.2019/22:31

Sławomir Nitek odchodzi z sieci Netto Polska i żegna się ze współpracownikami

Po prawie 16 latach pracy w sieci Netto Polska Sławomir Nitek, pełniący funkcję wiceprezesa ds. operacyjnych i dyrektora operacyjnego odchodzi ze struktur duńskiego dyskontera i odpowiadał m.in. za zarządzanie organizacją sprzedaży ponad 360 sklepach sieci w Polsce.

Sławomir Nitek krótko skomentował swoją decyzję w mediach społecznościowych: „Zdecydowałem się skierować kroki zawodowe na nieco inne ścieżki, w innych barwach niż żółto-czarne i na trochę wyższym stanowisku.” Przy tej okazji serdecznie podziękował wszystkim swoim współpracownikom i podwładnym w Netto, z którymi miał okazję pracować przez te wszystkie lata.

Sławomir Nitek był związany jest z siecią Netto Polska od 2003 r. Od ponad 10 lat pełnił funkcję dyrektora operacyjnego, wcześniej był dyrektorem HR. Przed rozpoczęciem kariery w strukturach duńskiego operatora był menadżerem w Banku Zachodnim WBK S.A. oraz Hay Group, pracował także w firmach Kolaja & Partners i Ernst & Young.

Wykształcenie Nitek zdobywał na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • mateusz 07.11.2019

  Znam Pana Sławka i nie dziwię się, że ludzie chcą z Nim pracować.
  Oby więcej takich szefów.Pozdrawiam z Netto.

 • Gość 30.09.2019

  Wielka strata dla Netto. Panie Sławku, pracować dla Pana to sama przyjemność. Pozdrawiamy i życzymy dużych sukcesów.

 • Kondolencje 21.01.2019

  Albo oferta innej sieci była tak niesamowicie korzystna, albo wydarzyło się coś zupełnie innego bo wyskok z firmy był dość nagły. Nawet jeśli to tylko kwestia oferty innej firmy, to trzeba się zacząć zastanawiać, co tak kiepsko płacą w tym Netto. I co najważniejsze w tym wszystkim - czemu nie potrafią zatrzymać doświadczonych ludzi na stanowisku?

 • Gość 20.01.2019

  Powodzenia! Dasz radę, no bo kto jak nie Ty!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.