13.03.2020/12:56

Solidarność apeluje o wdrożenie procedur bezpieczeństwa we wszystkich sklepach

Handlowa „Solidarność” zaapelowała do minister rozwoju Jadwigi Emilewicz o wprowadzenie jednolitych procedur bezpieczeństwa w placówkach handlowych na terenie całego kraju w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusem. Chodzi m.in. o obowiązek wyposażenia pracowników sklepów w odpowiednie środki ochronne.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • ZDUMIONA 16.03.2020

  Proponuje osłony zabezpieczające przed kontaktem z klientem zarówno na stanowiskach kasowych jak i także stanowiskach mięsnych i piekarniczych Dodatki za narażanie swojego i życia rodziny jak najbardziej powinny być!!! Znając życie nikt nas od przychodzenia do pracy nie zwolni jeśli nie mamy dzieci w wieku szkolnym lub nie jesteśmy chorzy .korporacje zarabiają to i ten pracownik za narażanie ma być obficie wynagrodzony!!!

 • Chętny 16.03.2020

  Panie Bujara, gdzie można kupić maseczki dla pracowników?

 • Rosti 14.03.2020

  Gdy Pan Bujara "przepchnie" po znajomości takie przepisy to u jego rodziny wszystko będzie można kupić. A tak serio to działamy w trakcie ogromnej paniki, nasi pracownicy to niedocenieni bohaterowie, którzy przychodzą do pracy z pełną świadomością zagrożenia! Dziękuję !!!

 • Darc 14.03.2020

  Może niech ten Bujara powie, gdzie takie dozowniki kupić?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.