17.02.2022/11:24

Spar Group zwiększa sprzedaż i renegocjuje umowy z polskimi franczyzobiorcami

Przychody Spar Group w ciągu 18 tygodni kończących się 29 stycznia urosły o 5,8 proc. do 45,5 mld randów. Przychód w Polsce urósł w tym czasie – licząc w złotych – o 11,8 proc. Sieć tłumaczy ten trend rosnącą lojalnością detalistów, która przekłada się na wzrost zamówień asortymentu przez franczyzobiorców w samej sieci. Spółka nadal prowadzi rozmowy z niektórymi z nich, celem zwiększenia poziomu lojalności.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Seler z karbonu 20.02.2022

  Renegocjują umowy? Radzę przeczytać co oznacza to słowo. Oni poprostu wypowiedzieli umowy i nikt nie chce z nimi podpisać nowych.

 • Seler z karbonu 20.02.2022

  Renegocjują umowy? Radzę przeczytać co oznacza to słowo. Oni poprostu wypowiedzieli umowy i nikt nie chce z nimi podpisać nowych.

 • stefan 18.02.2022

  Wzrosty w zeszłym roku to żaden sukces. Większość firm urosła. Interesujące będzie jak Centrala pomoże sklepom w tym roku kiedy tak wzrosły koszty i konsumpcja osłabła. Nadal sporo tych samych osób które pogrzebały PiP. Piękne słowa a potem nikt nie pamięta o ustaleniach, zasłania się Covidem itp.
  Mój dziadek mówił "lepiej z mądrym stracić niż .... i skąd on to wszystko wiedział :) życzę powodzenia wszystkim uczciwym i kontrolujcie to co dostajecie z Centrali .....

 • Sparingowski 18.02.2022

  Wow romans z Avią. Wyżyny strategii biznesowej. Z tego co mi wiadomo, to z partnerami rozmawiają inne sieci...

 • lolo 18.02.2022

  SPAR GRÓB co zwiększa?

 • Jurek 17.02.2022

  Padną kwestia czasu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także