14.11.2016/11:47

SPAR otwiera dwa kolejne supermarkety

Dzięki otwarciu dwóch kolejnych supermarketów SPAR w Krakowie i Malborku, liczba sklepów sieci w Polsce zwiększyła się do 224.

Pierwszy ze wspomnianych sklepów SPAR o powierzchni 520 mkw. został otwarty w Krakowie przy ulicy Elsnera 3. Jest to szesnasty z kolei sklep sieci w Krakowie, który może poszczycić się największą ze wszystkich polskich miast liczbą sklepów funkcjonujących pod szyldem SPAR.

- Udział w sieci SPAR daje większe możliwości atrakcyjnych ofert dla naszych klientów oraz dostęp do specjalistycznych szkoleń dla naszych pracowników, nasi klienci mają możliwość robienia zakupów w sieci, która jest rozpoznawalna na całym świecie – mówi Sławomir Rupikowski, prezes zarządu Kefirek SA.

Drugi nowo otwarty supermarket SPAR mieści się w Malborku przy ulicy Grota-Roweckiego/Nogatowa 1. Tym samym sieć rozszerzyła swoją obecność na kolejne województwo – pomorskie. Sklep w Malborku ma 600 mkw. powierzchni i 3 stanowiska kasowe.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów. SPAR Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia w Polsce, jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.