25.09.2020/14:21

SPAR otwiera sklepy w Gdańsku i Koźminie Wielkopolskim

Sieć SPAR otworzyła placówki w Gdańsku i Koźminie Wielkopolskim. Nowe sklepy powstały w wyniku rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.

W nowych placówkach – SPAR przy ul. Nieborowskiej 8 w Gdańsku oraz SPAR Express w Koźminie Wielkopolskim – dla klientów dostępne są odpowiednio 833 mkw. i 152 mkw. sali sprzedaży. 

Partnerzy detaliczni SPAR to polscy przedsiębiorcy, którzy znają potrzeby konsumentów w swoim regionie.  W przypadku nowego sklepu w Koźminie Wielkopolskim – placówka SPAR to firma rodzinna, która prowadzi także w centrum Koźmina Wielkopolskiego piekarnię i cukiernię z tradycjami.

– Mieszkańcy miast na terenie całej Polski, w których są sklepy SPAR znajdują w nich wszystko, czego tylko mogą potrzebować na co dzień – i nie tylko. Nasi klienci oczekują doświadczeń zakupowych na najwyższym poziomie – jesteśmy w pełni gotowi, aby je spełnić. W naszym sklepie oferujemy stały dostęp do świeżych artykułów spożywczych wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach – mówi Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

Spółka zakłada, że za pięć lat będzie miała w Polsce 400 sklepów. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także