13.05.2020/12:53

Spar poszerza usługę click&collect i otwiera nowy sklep w Zawierciu 

W drugim tygodniu maja 2020 r. otwarto w Zawierciu nowy sklep pod szyldem Spar. Operator licencji Wasz Sklep Spar, należący do Spar Group w maju rozszerzy też usługę zamówień internetowych o kolejnych 6 miast. 

Nowy sklep Spar w Zawierciu w województwie śląskim liczy 532 mkw. powierzchni sprzedaży. Podobnie jak w pozostałych placówkach sieci, w ofercie śląskiego sklepu znajdują się świeże warzywa i owoce, mięso, wędliny, sery i produkty garmażeryjne w ladach chłodniczych oraz żywność od lokalnych producentów. 

- Sklepy SPAR z założenia mają być maksymalnie dopasowane do oczekiwań klientów w miejscu, w którym działają. Dbamy o to, by w naszych sklepach znalazło się jak najwięcej wyrobów z regionu – od polskich, sprawdzonych producentów – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający i członek zarządu Wasz Sklep SPAR.

W dobie koronawirusa Spar dostosowuje ofertę do wymagań rynku. W wybranych placówkach Spar oraz wszystkich sklepach własnych Piotr i Paweł klienci mogą pobrać specjalne ulotki z listą zakupową. Po uzupełnieniu zamówienia poza sklepem można zostawić ulotkę w przeznaczonym do tego miejscu – załoga sklepu skompletuje koszyk i zadzwoni do klienta, gdy zakupy będą gotowe do odebrania przy kasie, gdzie ten dokona za nie płatności.

Ponadto sieć uruchomiła usługę Spar Drive w sklepach Spar oraz Piotr i Paweł. Klienci wybranych sklepów mogą odbierać zamówienia złożone przez Internet na parkingu. Po zaparkowaniu na dedykowanym miejscu parkingowym przed placówkami pracownik wstawi zakupy klienta wprost do jego bagażnika. Usługa została wdrożona łącznie w 11 miastach w Polsce w kwietniu. Sieć SPAR zakłada również uruchomienie usługi w maju w kolejnych 12 placówkach, w tym w 6 nowych miastach – jeśli formuła się przyjmie. 
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Klient Kraków 14.05.2020

    Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, SPAR nie ma za bardzo pomysłu ani na byle sklepy ani na te Piotra i Pawła. Plakaty o zmianie na lepsze zaraz odpadną z nośników a w sklepach hula wiatr. Ani wyboru ani cen. Oni chyba znikną z rynku

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.