14.06.2018/12:14

SPAR przygotował piłkarską akcję

14 czerwca w sklepach sieci SPAR rozpoczął się konkurs pod hasłem „Piłkarskie emocje”, w ramach którego klienci sklepów mogą wygrać atrakcyjne nagrody związane z mundialem w Rosji.

Sieć sklepów SPAR Polska w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji ogłosiła konkurs „Piłkarskie Emocje” dla klientów sieci. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić minimum 2 z 10 konkursowych produktów zamieszczonych w jednej z trzech gazetek z wkładkami „Piłkarskie Emocje” oraz wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej lub w każdym stacjonarnym sklepie SPAR.

Autorzy najciekawszych haseł wpisanych na formularzach konkursowych otrzymają m.in. telewizory Samsung 50’, konsole Playstation 4 Slim, gry FIFA 2018 czy piłki Adidas. Warunkiem otrzymania nagrody jest zachowanie paragonu.

Konkurs „Piłkarskie Emocje” trwa do 22.07.2018 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.