05.12.2017/11:10

SPAR został operatorem spożywczym oławskiej galerii Quick Park [ZDJĘCIA]

Sklep sieci SPAR Polska dołączył do grona najemców oławskiej galerii handlowej – Quick Park. To jeden z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych formatów spożywczych na tamtejszym rynku.

Galeria handlowa Quick Park w Oławie została oficjalnie otwarta w środę 29.11. To pierwsze nowoczesne, wielofunkcyjne centrum handlowo-rozrywkowe w tym regionie. Galeria zajmuje powierzchnię 10,6 tys. mkw powierzchni GLA i mieści 35 punktów usługowych i sklepów takich marek, jak supermarket SPAR, CCC, Empik, Smyk, Reserved, Hebe czy Martes Sport, a także jedyny multipleks w okolicy.

Nowo otwarty w galerii SPAR na powierzchni sprzedażowej 680 mkw oferuje szeroki asortyment art. spożywczych, w tym marki własne oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Oferta obejmuje produkty importowane z różnych części Europy, m.in. francuskie i holenderskie sery oznaczone znakami Gwarantowana Tradycyjna Specjalność, Chronione Oznaczenie Geograficzne i Chroniona Nazwa Pochodzenia, włoskie makarony czy specjalne stoisko z chemią z Niemiec – w ten spobó sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom lokalnych konsumentów, poszukujących takiego właśnie asortymentu.

W markecie jest też wyodrębniona strefa dziecięca, gdzie w jednym miejscu można kupić produkty pielęgnacyjne, żywnościowe i zabawki dla najmłodszych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.