16.05.2013/11:58

Specjał, Marol i Bać-Pol zainteresowane LD

W najbliższych tygodniach opublikowane zostanie ogłoszenie syndyka masy upadłościowej Rabatu Service o sprzedaży składników majątku tej spółki. Istotną częścią tego majątku jest firma LD Holding zarządzająca sieciami franczyzowymi Livio, Sieć 34 i eLDe, które skupiają łącznie prawie 1300 sklepów.

Jak poinformował „Wiadomości Handlowe” Robert Paździor, prezes LD Holding, obecnie trwa wycena majątku Rabatu Service, która ma być ukończona na początku czerwca. Wówczas też ruszy formalnie proces sprzedaży LD, zaś oferty zostaną otwarte kilka tygodni później. Można się więc spodziewać, że latem sprzedaż akcji LD Holding oraz udziałów w spółkach zależnych zostanie zakończona. Chęć zakupu operatora jednej z liczniejszych sieci franczyzowych w Polsce wyraziło już czterech dużych dystrybutorów, m.in. Specjał, Marol i Bać-Pol. Ich deklaracje mają póki co wstępny charakter, nieznane są bowiem jeszcze ostateczne warunki sprzedaży, jakie ustali w oparciu o dokonane wyceny syndyk masy upadłościowej Rabatu Service.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.