14.04.2020/14:54

Specjał z opieką medyczną dla pracowników i ich rodzin

Program został uruchomiony na początku marca 2020 roku, a w chwili obecnej korzysta z niego około 750 pracowników i członków rodzin.

Program opieki medycznej z dofinansowaniem przez GK Specjał jest realizowany w ramach projektu prywatnych usług medycznych w PZU Życie.

– Ubezpieczenie zdrowotne daje poczucie bezpieczeństwa szczególnie w tym trudnym czasie. To dla nas priorytet – mówi prezes zarządu GK Specjał Krzysztof Tokarz.

W zależności od wybranego zakresu, opieka medyczna to gwarancja skorzystania z porad lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych oraz lekarzy specjalistów w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych. Dostęp do lekarzy specjalistów jest bezpłatny, nieograniczony, bez konieczności posiadania skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

– Naszym pracownikom którzy przystąpili do programu PZU zapewnia dostęp do ponad 2 500 placówek medycznych na terenie całej Polski. Dodatkowo każdy ubezpieczony ma możliwość skorzystania z refundacji, czyli zwrotu kosztów świadczeń zrealizowanych poza siecią placówek medycznych PZU do wysokości zgodnej ze szczegółowym cennikiem przedstawionym przez ubezpieczyciela - dodaje Krzysztof Tokarz.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.