17.06.2022/12:14

Spektakularne transakcje na polskim rynku fuzji i przejęć! Kryzys sprawi, że w handlu i przemyśle spożywczym będzie ich jeszcze więcej? [LISTA]

Według danych Mergermarket, od początku 2021 do połowy maja 2022 r. ogłoszono 22 transakcje przejęcia firm mających siedzibę w Polsce i działających w szeroko rozumianej branży spożywczej lub na jej peryferiach oraz trzy transakcje, w których polska firma zadeklarowała przejęcie podmiotu zagranicznego – wynika z raportu „Konsolidacja polskiej branży spożywczej na tle UE” przygotowanego przez Bank Pekao.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także