28.04.2020/16:42

Społem Kielce uruchomiło sklep internetowy

27 kwietnia PSS Społem Kielce wystartowało z nową usługą – od tego dnia oferuje klientom możliwość składania zamówień online z dostawą do domu. 

Sklep internetowy to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Kielce, którzy w związku z epidemią koronawirusa chcieliby uniknąć osobistych wizyt w placówkach handlowych. Projekt powstał i został wdrożony w życie w bardzo szybkim tempie – stworzenie serwisu, dodanie produktów i zaplanowanie wszystkich szczegółów logistycznych zajęło spółdzielcom niecały miesiąc. 

E-sklep działa 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Złożone w nim zamówienia (o wartości minimum 50 zł) są dostarczane od poniedziałku do piątku na terenie Kielc. Klienci mają też możliwość odebrania ich osobiście w punkcie przy ul. Pakosz 44, przy czym żeby otrzymać produkty tego samego dnia z serwisu należy skorzystać do godziny 14.00. Oferta sklepu internetowego obejmuje produkty z różnych kategorii, w tym również papierosy i alkohol.

Kieleckie Społem, do którego poza sklepem internetowym należy blisko 30 placówek stacjonarnych nadal pozostawia swoim klientom opcję zamawiania produktów telefonicznie, z której mogą korzystać od początku kwietnia. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Polski klient. 30.04.2020

    Dobra wiadomość z polskiego sklepu. Czekamy na kolejne miasta , bo to przecież sieć sklepów działających w całej Polsce. Wspierajmy te sklepy w czasach zarazy,aby przetrwały ten trudny okres.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.