03.04.2020/16:58

Społem walczy z pandemią koronawirusa. W jakiej sytuacji są spółdzielnie? [SONDA]

Dziennikarze miesięcznika Społemowiec Warszawski przeprowadzili wśród prezesów spółdzielni Społem ankietę dotyczącą tego, jak spółdzielcy radzą sobie z pandemią koronawirusa. Szefom Społemów zadano trzy pytania: 1. Jakie problemy związane z pandemią koronawirusa występują w waszej spółdzielni/związku/spółce? 2. Jakie dodatkowe rozwiązania zdecydowaliście się wprowadzić? 3. Jak klienci i dostawcy reagują na nową rzeczywistość?

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Natan 07.04.2020

    Zgadzam sie z Panem Mirkiem co do tej zmiany po 12 godzin. Bo niby jest mniejsze ryzyko zarazenia kolezanki z drugiej zmiany ale jezeli zarazony klient przyjdzie raz na jedna zmiane i nastepnego dnia tez przyjdzie to i tak dwie zmiany sa zarazone. Ludzi do pracy nie ma. Prezesi zapominaja ze to nie piekarnia ze jest mniej roboty i mozna popracowac tyle godzintylko sklepy w ktorych przez 12 godzin czasem nie masz jak zjesc spokojnie bo trzeba towar wylozycz czy klientow obdlugiwac.

  • Mirek 06.04.2020

    Po prostu kpina,może napiszą o prscownikach np. Sklepu Malwa w Olsstynie, panie kierowniczki pochowane w biurach, z pracy 8 godzinnej zmiana na 12 godzinna nie wiem czy kto kolwiek zdaje sobie sprawe jaki jesy to stres i obciążenie psychiczne we współczesnym świecie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.