05.08.2019/11:58

Stacje paliw Amic Energy uruchomiły program lojalnościowy Driver Club

Driver Club to najnowszy program lojalnościowy dla klientów. Został tak skonstruowany, aby korzyści nie wymagały długiego zbierania punktów i były dostępne bardzo prędko.

Nowością w kategorii programów tego typu jest proces naliczania punktów od wartości wszystkich transakcji, przysługują zarówno na zakup paliwa, jak i pozostałych produktów i usług. Punkty można wymienić np. na 90-dniowy rabat na paliwo, jego wysokość jest zależna od liczby uzbieranych punktów. Można uzyskać do 7 gr rabatu na litr.

Posiadacze zarejestrowanej karty mogą również korzystać ze specjalnych promocji, wymieniać punkty na nagrody oraz płacić punktami za produkty i usługi według prostego przelicznika 1 punkt to 1 grosz.

Program jest rozwijany, co przekłada się na stały wzrost jego funkcjonalności. Sukcesywnie będą dodawane kolejne rozwiązania techniczne. Program Driver Club obowiązuje na wszystkich stacjach AMIC Energy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.