03.03.2017/11:06

Staropolskie Specjały chcą się połączyć z Ekofood

Zarząd spółki Staropolskie Specjały z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju informuje, że w dniu 28 lutego 2017 roku podjął decyzję o połączeniu ze spółką Ekofood z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju. Zarządy obu firm podpisały Plan Połączenia Spółek.

Spółka Staropolskie Specjały Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju połączy się ze spółką Ekofood Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju. Zarządy obu firm podpisały Plan Połączenia Spółek. Połączenie będzie dokonane poprzez przeniesienie całego majątku Ekofood na Staropolskie Specjały.

Każda z łączących się spółek prowadzi działalność gospodarczą polegającą w szczególności na prowadzeniu zakładu mięsnego z nowoczesnym magazynem, wyposażonego w nowoczesne systemy zarządzania produkcją, linie rozbiorowe oraz linie pakujące. Spółki wyspecjalizowane są w rozbiorze i sprzedaży elementów mięsa produkcyjnego oraz konfekcji i sprzedaży mięsa kulinarnego - czytamy w komunikacie o połączeniu.

 

Zarządy łączących się spółek przewidują, iż połączenie wzmocni ich pozycję rynkową, pozwoli na zmniejszenie kosztów działalności, skumulowanie działań marketingowych i bardziej efektywne zarządzanie kadrą pracowniczą oraz zasobami materialnymi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.