20.07.2020/05:01

Startuje WH Market! Wydawnictwo Gospodarcze wchodzi w kanał e-commerce

Razem z odświeżoną wersją portalu wiadomoscihandlowe.pl wystartował dziś WH Market – platforma e-commerce, za pośrednictwem której będziemy udostępniać pogłębione treści analityczne.

Uruchomienie nowego narzędzia to efekt lat obserwacji polskiego handlu i tysięcy godzin rozmów z kluczowymi menedżerami i analitykami związanymi z branżą FMCG. W WH Markecie (www.whmarket.pl) publikować będziemy analizy, raporty i rankingi, które uzupełnią dotychczasowe portfolio wydawnicze Wydawnictwa Gospodarczego. Oprócz tego udostępnimy bezpłatnie najnowsze numery miesięczników „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”, w formie e-wydań.

Nad jakością treści dostępnych w WH Markecie czuwać będą redakcje portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl. Jednak platforma służyć będzie również jako miejsce udostępniania publikacji przygotowywanych wspólnie z partnerami zewnętrznymi. Pierwsze z nich, stworzone w kooperacji z Kondej Retail, są już dostępne.

Na co dzień blisko przyglądamy się rozwojowi sektora FMCG w Polsce i regionie. Śledzimy zmieniające się otoczenie prawne, konsumenckie i biznesowe. Bazując na doświadczeniu naszych dziennikarzy i współpracy z ekspertami, chcemy oferować treści przydatne w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych i zarządzaniu firmami. W czasach podwyższonej niepewności związanej z pandemią COVID-19, rzetelna wiedza jeszcze bardziej zyskuje na znaczeniu. Chcemy się nią z Państwem dzielić.

Już w tej chwili możecie Państwo zapoznać się m.in. z raportem na temat kas samoobsługowych w handlu spożywczym, obszerną analizą rynku słodyczy i przekąsek w Polsce, czy przewodnikiem po handlu w sektorze beauty. Polecamy także aktualny raport o sieci Netto Polska, uwzględniający przejęcie biznesu Tesco, jak również raport o spółdzielczym handlu spożywczym w Polsce, będący jedyną tego typu publikacją dostępną na naszym rynku.

WH Market w chwili oficjalnego startu oferuje kilkanaście zróżnicowanych tematycznie pozycji. Pracujemy już nad kolejnymi publikacjami. Portfolio produktów będzie systematycznie rozbudowywane, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania WH Marketu. Jeśli doceniacie Państwo treści publikowane przez nas na co dzień na portalach wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, to z pewnością znajdziecie także coś dla siebie w WH Markecie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Fan WH Marketu 08.09.2020

    Super projekt, widać że się rozwijacie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także