14.05.2020/16:40

Stokrotka pozazdrościła dyskontom. Promuje 500 produktów w dyskontowych cenach

Akcja „Cenowe Uff!” zapowiadana jest od 14 do 20 maja. W ofercie ma znaleźć się 500 produktów dostępnych w tzw. dyskontowych cenach. To m.in. Masło extra Polskie w cenie 3,33 przy zakupie 3 sztuk, pierś z kurczaka ze skórą w cenie 8,99 za kg czy litrowe soki i nektary Hortex za 2,99 zł.

Przed majówką Biedronka i Lidl „biły się” na piwne promocje. Do walki między dyskontami dołączyły także Delikatesy Centrum. Sieci handlowe coraz częściej konkurują z dyskontami, aby przyciągnąć klientów niskimi cenami podstawowych produktów.

Dodatkowo, aby ułatwić klientom dokonywanie zakupów w dobie pandemii, sieć otworzyła już prawie 100 punktów click&collect. Lista sklepów dostępna jest na stronie internetowej sklepu. Zakupy online można robić przez całą dobę i odebrać je w wybranym, dogodnym dla siebie terminie w wybranym supermarkecie w Polsce. Płatności można dokonać gotówką, bonami towarowymi, kartą płatniczą lub kredytową. Sklep wydaje zamówienia w specjalnie wydzielonej kasie, przygotowanej wyłącznie do obsługi zamówień internetowych – bez konieczności wchodzenia do sklepu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.