08.04.2020/10:11

Stokrotka wysyła seniorom produkty spożywcze

Sieć handlowa nawiązała współpracę z Lubelskim Oddziałem Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża, w ramach której będzie przekazywać żywność osobom starszym mieszkającym na terenie Lublina.

– Od 25 lat jesteśmy częścią lokalnej społeczności Lublina, zawsze byliśmy i pozostaniemy zaangażowani w otaczanie szczególną troską miejsca, w którym żyjemy i pracujemy, podjęliśmy działania skierowane do osób starszych, które są najbardziej narażone na zakażenie wirusem SARS CoV-2, a także szpitali w naszym mieście i województwie. W tym tygodniu przekazaliśmy pierwsze zamówienie, seniorzy otrzymają żywność jeszcze przed Wielkanocą – mówi Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu spółki Stokrotka.

Dostawy produktów żywnościowych będą przekazywane przez Stokrotkę do lubelskiego oddziału PCK, który następnie dostarczy je podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie.

W związku z epidemią koronawirusa Stokrotka wspiera również lubelskie szpitale, przekazując im produkty żywnościowe oraz higieniczne. Pomoc już otrzymały: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego oraz Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 przy ul. Jaczewskiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.