06.05.2018/12:42

Strefa gastronomiczna Galerii Jurajskiej ma nowego najemcę

W Galerii Jurajskiej w Częstochowie ruszyła restauracja japońska Strefa Sushi. To 16 lokal gastronomiczny w tym obiekcie.

Galeria Jurajska poszerza ofertę gastronomiczną. – Przed nami kilka otwarć. Jako pierwsza swoje podwoje otwiera Strefa Sushi. Dzięki niej w ofercie pojawi się kolejna kuchnia świata i kilkanaście nowych dań. Mamy już bliskowschodnie przysmaki w Döner Kebab, europejskie w CrepStory czy orientalne w WOKing Oriental, smaki kuchni japońskiej dopełniają ten kulturowo-kulinarny miks – mówi Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej.

Zakończyły się prace modernizacyjne lokalu Zdrowy Smak, a wkrótce w centrum handlowym działalność rozpoczną także dwa inne lokale. W maju ruszy wegańska Mihiderka, a na przełomie maja i czerwca sieciowy lokal Bon Apetito z daniami na wagę.

Borecka-Suda podkreśla, że oferta gastronomiczna jest dziś magnesem, przyciągającym do galerii, także w niedziele wolne od handlu. Aby spełniać swoje zadanie musi być jednak zróżnicowana. Dlatego do najemców Galerii Jurajskiej dołączają zarówno znane sieci, jak i autorskie koncepty. Są też inwestycje w przestrzeń – strefa restauracyjna w częstochowskim obiekcie w 2016 roku została zmodernizowana.
Z oferty tutejszych lokali korzystają mieszkańcy miasta, podróżujący pobliską trasą DK1, jak również odwiedzające Częstochowę wycieczki.

Dzięki trzem nowym lokalom w Galeria Jurajska będzie działać 18 restauracji i kawiarni. Będzie to jedna z najszerszych ofert tego typu wśród galerii w woj. śląskim. Poza Strefą Sushi w strefie gastronomicznej działają również: KFC, McDonald’s, Burger King, Pizza Hut, CrepStory, WOKing Oriental, Zdrowia Smak, Döner Kebab, Cafe Portugal, Cafe Club, Consoni, Grycan, So Coffee, Costa Coffee i Cafe Świat Książki.

Galeria Jurajska, największe centrum handlowe w Częstochowie, działa od 2009 roku. W 2017 roku lokal odwiedziło blisko 7 mln osób. W Galerii Jurajskiej znajduje się blisko 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz kino Cinema City.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.