01.02.2019/11:07

Subway rozwija współpracę z siecią stacji Amic Energy

Dziesięć nowych restauracji Subway utrzymanych w koncepcie Fresh Forward pojawiło się na mapie Polski na stacjach paliw Amic Energy. Marka jest drugim co do wielkości partnerem Subway w Polsce obsługującym te lokalizacje.

Przy obecnej liczbie restauracji, lokalizacje na stacjach paliw obejmują 28 proc. lokali Subway w Polsce. Amic Energy jest drugim co do wielkości partnerem marki w kraju obsługującym stacje paliw. Spośród 36 lokalizacji, 24 prowadzi Lotos, dziesięć Amic, a pozostałe cztery inne marki. Globalnie to około 10 proc. wszystkich lokalizacji na stacjach paliw.

– Subway na całym świecie rozwija swoje lokalizacje w niestandardowych miejscach właśnie takich, jak stacje paliw, które w Polsce tworzą już niemal 30 proc. sieci – mówi Martin Princ, menadżer regionalny ds. rozwoju Subway w Europie Środkowo-Wschodniej

. – Ich rosnąca liczba wpisuje się w naszą strategię podążania za oczekiwaniami klientów i towarzyszenia im podczas codziennych sytuacji – dodaje.

Pilotażowa restauracja Subway otwarta w czerwcu w Gdyni przy stacji Amic Energy jako pierwsza w Polsce została uruchomiona w nowym formacie wizualnym Fresh Forward. Obecnie na stacjach Amic Energy w województwach mazowieckim, dolnośląskim, pomorskim, świętokrzyskim i lubelskim funkcjonuje łącznie dziesięć restauracji Subway.

W 2019 roku Amic planuje otworzyć kolejne 13 restauracji na stacjach paliw w całym kraju. Wszystkie zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszą identyfikacją marki Subway.

– Koncept Subway idealnie wpisuje się w zupełnie nowe, odmienione wnętrze stacji paliw Amic Energy. Z powodzeniem wykorzystujemy efekt synergii w prowadzeniu stacji paliw oraz restauracji Subway, oferując wysokiej jakości posiłek dostępny w formacie 24/7 – podkreśla Krzysztof Strzelecki, prezes zarządu Amic Polska. –  Już teraz myślimy o dalszym rozwoju współpracy z Subway na kolejnych stacjach Amic w roku 2020 – dodaje.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.