06.08.2019/00:29

Supermercato24 wchodzi do Polski. Włoska firma chce dostarczać polskim klientom zakupy spożywcze

Anna Podkowinska-Tretyn objęła funkcję menedżera na Polskę w strukturach włoskiej firmy Supermercato24, która specjalizuje się w realizacji usług dostawy produktów spożywczych tego samego dnia (same-day delivery ) we współpracy z sieciami handlowymi. Włoska firma wchodzi do Polski i chce zrewolucjonizować nasz rynek e-grocery.

Anna Podkowinska-Tretyn będzie nie tylko szefem firmy na Polskę, ale także członkiem międzynarodowego zespołu zarządzającego Supermercato24. Wejście do Polski to pierwszy krok w realizacji planów europejskiej ekspansji włoskiej firmy, a Anna Podkowinska-Tretyn ma jej pomóc w zdobyciu nowego rynku, wspierając jej wzrost i rozwój. Będzie także nadzorować obsługę kluczowych partnerów detalicznych.

Supermercato24 jest pierwszym włoskim operatorem usługi dostaw zamówień online tego samego dnia. Firma umożliwia klientom wybór ulubionego sklepu spośród wielu, a sieciom stacjonarnym, nie posiadającym własnej logistyki dla e-commerce, ułatwia organizację sprzedaży online. We Włoszech serwis jest dostępny w 31 miastach.

Anna Podkowińska-Tretyn jest absolwentką IESE, Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Illinois i SWPS oraz Executive MBA i IESE Advanced Management Program. Była odpowiedzialna za transformację cyfrową spółki Burda International w Polsce i Czechach. Wcześniej zajmowała stanowisko CRO w Agora S.A. oraz prezesa zarządu Trader.com Poland. Była również prezesem Rady Nadzorczej IAB Poland oraz członkiem Rady Nadzorczej online Technologies.

Czytaj także:

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • correct 06.08.2019

    Czy Wy nie macie w redakcji korektorów? Drugi akapit brzmi jak tłumaczony przez google.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.