02.05.2017/08:48

Światowa premiera nowego Red Bulla - tylko w Żabce i Freshmarkecie

Red Bull wypuścił na rynek specjalną wersję swojego napoju energetyzującego. Nowy napój dostępny jest wyłącznie w sieciach Żabka i Freshmarket. Nowa odmiana napoju nosi nazwę The Red Edition Grapefruit.

Firma Red Bull wprowadza na rynek kolejne nowości. Po sukcesie specjalnej edycji Red Bull Summer Edition, na początku maja m.in. w USA pojawiła się limitowana oferta Red Bull Summer Edition Grapefruit Twist, który łączy funkcjonalność napojów energetyzujących Red Bull ze smakiem Grapefruit Twist. Seria Summer Edition ma ułatwić firmie zdyskontowanie zwiększonego zainteresowania napojami energetyzującymi w sezonie letnim.

W Polsce pojawiła się specjalna wersja napoju, dostępna wyłącznie w sklepach sieci Żabka oraz Fresh Market. Nosi ona nazwę The Red Edition Grapefruit. W aktualnych gazetkach promocyjnych napój o standardowej pojemności 250 ml wyceniony został na 3,99 zł.

Napoje energetyzujące Red Bull zawierają kofeinę, taurynę, witaminy z grupy B, sacharozę i glukozę oraz alpejską wodę źródlaną. W bieżącej ofercie firmy znajdują się m.in. Summer Edition, Mandarin Edition i Tropical Edition.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.