19.06.2018/13:06

Światowy Dzień Mleka z Mlekovitą 2018 [GALERIA]

Już po raz kolejny 16 czerwca 2018 roku odbył się Światowy Dzień Mleka z MLEKOVITĄ, którego program zgodnie z ideą zyskał mleczną odsłonę, by promować mleko i produkty mleczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Jest to kolejna edycja wspaniałego wydarzenia, jakim jest Światowy Dzień Mleka, który promuje mleko i przetwory mleczarskie w najpiękniejszej i najszlachetniejszej postaci. Jego celem jest zwrócenie uwagi konsumentów na ich prozdrowotne działanie i fakt, że spożywanie nabiału jest bardzo korzystne dla organizmu – zainicjował część oficjalną Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński.

Światowy Dzień Mleka z MLEKOVITĄ to okazja do świętowania – powód do dumy dla producentów, przetwórców i konsumentów z tego, że dzięki nim MLEKOVITA jest jednym z największych europejskich producentów i eksporterów nabiału, firmą o ustalonej renomie na świecie i najcenniejszą marką w produkcyjnym sektorze polskiej gospodarki. – Dzisiejszy dzień jest szczególny i wyjątkowy także z  uwagi na przypadający w bieżącym roku jubileusz 90-lecia MLEKOVITY, który świętujemy wspólnie z naszymi hodowcami – producentami mleka, pracownikami oraz partnerami biznesowymi  ¬– zwracał się do zebranych Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński, szczególnie zaś do konsumentów: Wdrożyliśmy produkty, które ułatwiają (…) dokonanie właściwych wyborów żywieniowych, gdyż wiele uwagi poświęciliśmy na promocję zdrowego odżywiania poprzez wprowadzanie i oferowanie produktów o szczególnych walorach, takich jak np. wyroby bio, bez GMO, bez laktozy czy fitness. Najważniejsze jest to, że MLEKOVITA tworzy swoje produkty przede wszystkim w trosce o zdrowie konsumentów. Jesteśmy świadkami zmieniającego się stylu życia na bardziej świadomy i harmonijny z otoczeniem. Konsumenci są bardziej wymagający, pragną odżywiać się w sposób zdrowy i zbilansowany, z poszanowaniem dla otaczającego ich świata. Ambicją MLEKOVITY jest odpowiedzieć na te potrzeby, dlatego kontynuujemy naszą misję promowania produktów zdrowych i  świeżych oraz kultywujemy polskość ¬– kontynuował Prezes Dariusz Sapiński.   

Rozwój MLEKOVITY, jej sukcesy i zasługi dla regionu, polskiego przetwórstwa mleczarskiego i całej polskiej gospodarki, a także pracę na rzecz obecności polskich produktów mleczarskich na rynkach całego świata podkreślali też zaproszeni goście. Po przemówieniu Prezesa Zarządu Grupy MLEKOVITA odczytany został list okolicznościowy Kardynała Stanisława Dziwisza, który przesłał gratulacje wciąż powiększającego się grona odbiorców w kraju oraz za granicą, które świadczy o najwyższej jakości oferowanych wyrobów, oraz specjalne błogosławieństwo dla wszystkich uczestników Światowego Dnia Mleka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.