02.12.2020/15:24

Święta z E.Leclerc - stół pełen śweżych potraw

E.Leclerc rozpoczął przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Od 8 grudnia we wszystkich sklepach dostępna będzie specjalna oferta Wiodącej Marki. Znalazły się tam, oprócz produktów, także przepisy na świąteczne potrawy.

Na słodko i słono

Jednym z głównych elementów oferty są produkty do przygotowywania świątecznych wypieków. Wśród nich znalazły się miody, a także powidła i konfitury. Z myślą o przepisach na bożonarodzeniowy keks, promocyjnymi cenami objęte zostały suszone owoce i orzechy Wiodącej Marki. W E.Leclerc można również kupić gotowe słodycze, takie jak ciastka, batony i czekolady. Uzupełnieniem tej propozycji jest wybór kaw oraz herbat. Ponadto w katalogu Wiodącej Marki pojawiły się także produkty potrzebne do przygotowania uwielbianej przez Polaków sałatki jarzynowej. Są to m.in.: warzywa w puszkach i słoikach – kukurydza, groszek czy ogórki kwaszone. Na półkach pojawiły się także musztarda i chrzan w promocyjnych cenach, które są świetnym dodatkiem do mięs i ryb.*

Większość sklepów E.Leclerc nie prowadzi sprzedaży żywych karpi

Trudno sobie wyobrazić wigilijny stół w Polsce bez karpia. Był już bardzo popularny w okresie międzywojennym, jednak ryby te kojarzono głównie z kuchnią żydowską. Z okazji świąt jedzono także sandacze, szczupaki. Dziś coraz mniej osób decyduje się na za zakup żywego karpia. Większość sklepów E.Leclerc w Polsce nie będzie prowadziła sprzedaży żywych karpi, zarówno z dużych, jak i mniejszych miast. Między innymi sklepy z Warszawy, Lublina, Poznania, Gdańska czy Zamościa, Stalowej Woli, Śremu.  Dostępny oczywiście będzie wszędzie świeży karp oraz w dzwonkach czy w płatach. Także inne ryby, jak śledzie, łosoś, pstrąg, sandacz czy szczupak, które z roku na rok są bardziej popularne na polskich stołach. Informacje o tym, czy dany sklep prowadzi sprzedaż żywych karpi można uzyskać bezpośrednio w konkretnej placówce.

* Oferta dostępna na stronie www.eleclerc.pl jest ważna do 24 grudnia. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także