02.03.2020/14:31

Świetne wyniki firmy Carrefour w Polsce za 2019 r. Sieć sklepów convenience znowu rośnie

Firma Carrefour opublikowała wyniki finansowe za 2019 r. W Polsce sieć odnotowała znaczące wzrosty sprzedaży we wszystkich ujęciach. Liczba hipermarketów i supermarketów ustabilizowała się, rośnie za to sieć sklepów convenience.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • ??? 30.03.2020

    Jestem kibicem kolarstwa,i byłem zadowolony ze sponsoringu przez sieć tego sportu. Tak byłem.bo jak mi wiadomo nawet w dobie pandemii koronawirusa ciągle zatrudniacie swoich pracowników na 1/2 etatu nawet już od kilku lat,Trochę szacunku dla tych ludzi. Dla was narażają życie swoje i swoich bliskich,Tak po ludzku jest mi po prostu za was wstyd,Ta sytuacja wymaga nagłośnienia wśród dyrektorów i organizatorów wielkich turów, Na tą chwilę były klient

  • Papazian 03.03.2020

    Ciekawe Niby takie wyniki super a szykują zwolnienia kadry Część centrali i Dyrekcji Regionalnej oraz Menadżerów już poleciało. Hm to jak to ma być sukces to ja się boję ich porażki na którą są skazani.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.