11.10.2017/09:18

Świeża żywność tuż pod biurem. BioBazar przenosi się do nowej siedziby

25 listopada w biurowcach warszawskiego kompleksu Empark Mokotów Business Park zagości BioBazar. Marka przeniesie się z terenów planowanej inwestycji ArtNorblin zlokalizowanej przy ul. Żelaznej.

Lokalizacja nowego BioBazar-u zostanie przeniesiona z ulicy Żelaznej na Mokotów przy ulicy Wołoskiej 3. Najemca zajmie parter oraz poziom -1 w budynku Merkury, będącego częścią Empark Mokotów Business Park. Łączna powierzchnia przekroczy 2,2 tys. mkw. Ponadto, specjalnie dla gości odwiedzających BioBazar zostanie wydzielony parking na łącznie 70 miejsc. 

Oficjalne otwarcie nowego miejsca planowane jest na 25 listopada. BioBazar będzie czynny trzy razy w tygodniu, w środy i piątki od godziny 10tej do 18stej oraz w soboty od 8 rano do 16stej. 

- Dzięki pozyskaniu tak wartościowej marki jak BioBazar robimy bardzo duży krok do przodu w zakresie zmiany postrzegania Empark-u, kojarzonego głównie z miejscem pracy. Do tej pory ocieplaliśmy wizerunek tego miejsca organizując w specjalnie wydzielonej części placu pomiędzy budynkami szereg inicjatyw dedykowanych pracownikom naszych najemców. Odbywały się tu chociażby zajęcia jogi, pokazy kina letniego czy strefa kibica Euro. Aktualnie planujemy rozbudowę placu, rozszerzenie jego funkcjonalności, zwiększenie obszaru zieleni oraz miejsc siedzących, tak aby był on przestrzenią służącą do wypoczynku nie tylko dla pracowników kompleksu, ale i gości odwiedzających BioBazar - skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.    

Przy pozyskaniu BioBazar-u doradzała firma Knight Frank, która pełni rolę zarządcy oraz asset managera w Empark Mokotów Bussines Park. 

- Zmiana lokalizacji BioBazar-u podyktowana jest rozpoczynającym się remontem w aktualnej lokalizacji, który uniemożliwiał nam dalsze sprawne prowadzenie naszej działalności. Długo szukaliśmy nowego miejsca, które spełni nasze wymagania, w zakresie warunków sanitarnych, dostępu do mediów, powierzchni, parkingu  będzie dobrze skomunikowane i da nam możliwości rozwoju, jak w przypadku wybranej lokalizacji w Empark-u  sąsiedztwo licznych biurowców ale taż pobliskich budynków mieszkalnych. Zwłaszcza, że BioBazar jest po prostu fajnym miejscem, gdzie ludzie chcą ze sobą rozmawiać i przyjeżdżają nie tylko na zakupy, ale by coś zjeść, czy wziąć udział w warsztatach i pokazach kulinarnych. Łączy ludzi, dla których jest ważne to, co jedzą i myślą skąd się wzięło - powiedziała Joanna Żuchlińska z BioBazar-u.

Idea BioBazar-u powstała w 2010 roku jako odpowiedź na rosnącą świadomość konsumentów w zakresie spożywania zdrowego i ekologicznego jedzenia oraz popularyzacji zdrowego trybu życia. Aktualnie pod tą marką funkcjonują dwa targi z ekologiczną żywnością w Warszawie oraz jeden w Katowicach −  wystawia się na nich ponad 150 rolników i producentów. BioBazar posiada też ciekawą ofertę gastronomiczną, w tym wegańską, kawiarnię oraz organizuje warsztaty i eventy, dzięki czemu jest on nie tylko miejscem, gdzie można zrobić zakupy, ale i  uczestniczyć w wydarzeniach i spotkaniach. W ofercie BioBazar-u znajdują się wędliny, mięso, drób, nabiał, jaja, sery, owoce, warzywa, przetwory i soki, ryby oraz wiele innych certyfikowanych produktów. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.