11.09.2017/08:46

Świeżaki znowu na celowniku złodziei. Skradziono 10 tys. naklejek

Akcja Biedronki Gang Świeżaków wywołuje ogromne emocje. Znaczki, które można wymienić na pluszaki stają się dla niektórych przedmiotem tak silnego pożądania, że posuwają się do kradzieży. Kolejne takie zdarzenie miało miejsce w centrum logistycznym Jeronimo Martins w Lubartowie. Skradziono 10 tys. naklejek - informuje Super Express.

Szaleństwo związane z Gangiem Pluszaków zdaje się niektórym odbierać rozum, tak jak poszukiwaczom złota widok cennego kruszcu. Dwóch pracowników centrum logistycznego Biedronki, 31-latek mieszkaniec gminy Firlej oraz 33-latek z Lubartowa, ukradli 10 tys. sztuk naklejek o wartości 10 tys. zł. Złodzieje trafili już w ręce policji, która zdołała odzyskać znaczną większość skradzionych naklejek. Tylko niewielką część jeden z rabusiów zdążył wymienić na Świeżaki - poinformował portal se.pl.

To nie pierwsza kradzież naklejek akcji Gang Świeżaków. Jak informował portal wiadomoscihandlowe.pl 30-letnia kobieta w środę 30 sierpnia ukradła ze sklepu Biedronka w Pułtusku 1378 naklejek uprawniających do odbioru maskotek z Gangu Świeżaków. Kobieta odchodząc od kasy zabrała ze sobą całą rolkę naklejek. Pracownicy sklepu zauważyli to na nagraniu zarejestrowanym przez monitoring. Kobietę - mieszkankę Pułtuska - udało się zidentyfikować oraz zatrzymać.

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • powlutka z Poznania 12.09.2017

    (komentarz usunięty przez moderatora; prosimy o zachowanie kultury dyskusji na forum)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.