31.12.2019/14:52

Szczęśliwego nowego roku! Życzenia od redakcji

Drodzy czytelnicy, użytkownicy, followersi  i goście! Z okazji końca 2019 roku i początku nowego życzymy Wam wszystkiego NAJ. Bez Was nasza praca nie miałaby sensu.

Dziękujemy za wszystkie komentarze – te bardzo merytoryczne, ale też i te mniej. Za te śmieszne, ale i te krytyczne. Za to, że jesteście z nami i dzielicie się swoimi przemyśleniami i problemami inspirując nas do pisania tekstów. Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze problemy i uwagi, bo jesteście dla nas niewyczerpanym źródłem inspiracji. (Wystarczy wejść w menu wiadomoscihandlowe.pl w zakładkę "redakcja" i możecie do nas pisać oraz dzwonić - na pewno zareagujemy). Dziękujemy za to, że jesteście z nami i to pokazujecie.

Mamy nadzieję, że spotkamy się po nowym roku na łamach serwisu, naszego drukowanego wydania Wiadomości Handlowych i na licznych kongresach, które organizujemy.

Z okazji nowego roku życzmy Wam sukcesów zawodowych i prywatnych. Zdrowia, szczęścia, spokoju, samych dobrych pomysłów i udanych zawodowych wyborów. Liczymy na to, że będziecie z nami w nowym roku i uda nam się Was nie tylko zainteresować, ale i zaskoczyć.

Redakcja Wiadomości Handlowych

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • D. 01.01.2020

    Powodzenia! Działajcie :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.