02.04.2019/21:26

Szef Lidla Jesper Hojer rezygnuje z funkcji

Jesper Hojer, CEO sieci Lidl zrezygnował z funkcji po zaledwie dwóch latach od momentu objęcia stanowiska. Jego obowiązki do momentu wyłonienia nowego dyrektora generalnego będzie pełnił Ignazio Paternó, który jest obecnie zastępcą przewodniczącego działu zakupów sieci Lidl.

To już druga dymisja na wysokim szczeblu w niemieckiej Grupie Schwarz, kilka dni temu z funkcji szefa sieci Kaufland zrezygnował Patrick Kaudewitz, zastąpił go tymczasowo szef całej Grupy Klaus Gehrig.

Jesper Hojer przejął kierownictwo Lidla wiosną 2017 roku, po tym jak po trzech latach pracy firmę opuścił Sven Seidel z powodu różnych poglądów na temat kierunku rozwoju biznesu.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kaufland bez szefa. Prezes centrali firmy rezygnuje ze stanowiska

Klaus Gehrig przejmuje zarządzanie siecią Kaufland

Źródło: merkur.de / lebensmittelzeitung.net

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Pracownik 03.04.2019

    Lidl należy cały czas do czołówki prawodawców w Polsce, a mimo, że praca w sieci handlowej nie należy do najchętniej wybieranych, co widzimy tu (treść niezgodna z regulaminem forum została usunięta) to jednak mimo to ludzie wybierają pracę w Lidlu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.