22.02.2022/15:02

Szukanie pracowników łatwiejsze niż zamawianie Ubera? Poznaj Tikrow!

Ogłoszenie, rozmowy rekrutacyjne, decyzje. Poszukiwania osób do pracy, jak i poszukiwanie samej pracy, bywają nużące. A co, jeśli cały proces zatrudnienia dałoby się zamknąć w trzech kliknięciach? Przez aplikacje zamawiamy jedzenie, przewozy, poznajemy ludzi i zdobywamy informacje. Tikrow to aplikacja, która dopasowuje się do trendów i przekłada je na rynek pracy, szczególnie w zakresie pracy krótkoterminowej. Ma być szybko, ale jakościowo. Praca na już? Klikaj!

Czasy się zmieniły. W wielu dziedzinach staramy się minimalizować działania i ułatwiać sobie życie. Tikrow powstał po to, by ułatwiać życie pracodawcom i pracownikom. Aplikacja, intuicyjna w obsłudze, otwiera szereg możliwości dla tych, którzy nie mają czasu na długie rozmowy rekrutacyjne i pytania w stylu „gdzie widzisz się za 7 lat?” lub „jakim warzywem jesteś?”.

Umiejętności, czas, stawka, dopasowanie do potrzeb. Bez zbędnych dodatków. Jak to działa?

Tikrow to rozbudowana baza pracodawców i pracowników. Właściwie wykonaliśmy za Ciebie większą część obowiązków. Wystarczy jednorazowa rejestracja w systemie, bez biurokracji i wygórowanych formalności. Potem jest jeszcze prościej! Pracodawcy publikują ofertę pracy, podają określone stawki, a zarejestrowani pracownicy i pracownice akceptują je na bieżąco. Trzy kliknięcia – tyle wystarczy, by zaoferować lub przyjąć pracę. Brzmi banalnie, ale to prawda. Liczyliśmy to osobiście.

Skąd wziął się Tikrow?

Aplikacja Tikrow powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku. Platforma należy do grupy firmy Black Forest, której właścicielem jest przedsiębiorca Michał Sołowow. Innowacyjne myślenie i wykorzystanie technologii nie są czymś nowym w działaniach spółki. Jeśli coś może ułatwić nam życie, czemu z tego nie skorzystać? Z aplikacji mogą korzystać wszyscy. Szczególnie pomocna będzie ona dla tych, którzy swoje poszukiwania pchają w kierunku fizycznych prac na stanowiskach typu kasjer/ka, magazynierk/ka, praca na produkcji czy za kawowym barem. To także kopalnia złota dla działów HR, dyrektorów/dyrektorek operacyjnych, ale też prezesów/prezesek firm odpowiadających za całe przedsiębiorstwo.

To normalne, że rodzą się w Tobie wątpliwości. Dlatego zróbmy krótki test! Doceniasz innowacyjne rozwiązania? Interesuje Cię zwiększenie efektywności? Lubisz upraszczać i przyspieszać procesy w firmie, bez utraty na ich jakości? Tak, aplikacja Tikrow powstała właśnie dla takich ludzi. Najlepiej przekonać się o tym empirycznie.

Jak to działa? Fakty i liczby

Aplikacja Tikrow umożliwia błyskawiczne zamawianie sprawdzonych pracowników szybko i na ile potrzebujesz. Platforma daje dostęp do bazy co najmniej 10 tys. pracowników. Ta liczba sukcesywnie rośnie! Kandydaci i kandydatki to sprawdzeni ludzie ze średnią oceną 4,9. Nie tracisz czasu na selekcję. Możesz wybrać dowolny okres zatrudnienia. To mogą być godziny, dni, tygodnie – Ty decydujesz. Ogromną zaletą jest wysoka responsywność kandydatów i kandydatek. Większość z nich gotowa jest rozpocząć pracę już w ciągu 48 godzin!

Jako pracodawca możesz mierzyć efektywność procesów i sprawdzać na bieżąco wiele parametrów. Jako osoba szukająca pracy masz do dyspozycji klarowne ogłoszenia, z wszystkimi szczegółami i podanymi stawkami, na które odpowiadasz jednym kliknięciem.

Wszystko jest przejrzyste i intuicyjne. Skup się na samej pracy i nie trać niepotrzebnie energii na jej poszukiwanie.

Szybko nie znaczy gorzej

Bliska jest nam idea „trzeba działać”, szczególnie w momencie, gdy napotykamy na przeciwności losu, które pozostają poza naszą kontrolą. Nie da się przewidzieć chorobowego, czasem potrzebujemy pracy lub pracownika na już. Elastyczność w dzisiejszych czasach jest zaletą, cenioną wśród zatrudniających i zatrudnianych. Jeśli praca musi być wykonana jutro, to nawet czterodniowy proces rekrutacyjny nam nie pomoże. Akcja-reakcja. Spokojnie, szybko nie znaczy gorzej! Selekcja, dopasowane umiejętności, łatwość w podjęciu decyzji sprawiają, że nie musimy podpisywać sterty papierów i spędzać długich godzin na rozmowach. W zamian dostajemy wygodę, jasne warunki pracy i sprawnie wypłacane wynagrodzenie. To ostatnie również jest zautomatyzowane i transparentne. W Tikrow nie znajdziesz banałów o pracy dla idei. Ludzie pracują dla zysku, a tutaj wszystko działa jak trzeba. Też jesteśmy ludźmi, też pracujemy, też zarabiamy. Po prostu rozumiemy ludzi korzystających z Tikrow, bo myślimy podobnie do nich.

Pierwszy krok – wyciągnij telefon

Cały świat trzymamy w swoich smartfonach. Bankowość, bliscy, hobby, usługi, a w dzisiejszych czasach także praca. Jeśli i tak zarządzasz swoim życiem z poziomu telefonu, rób to z pomocą wygodnych narzędzi. Zamówienie Ubera czy płatności robisz intuicyjnie i szybko. Od dziś w ten sposób możesz szukać pracy albo zatrudniać i zarządzać personelem. Tyle z teorii, czas na praktykę. Jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Tak tylko przypominamy, że za trzema kliknięciami stoi szereg korzyści i oszczędności.

To jak? Chcesz się przekonać, że to wszystko naprawdę może być prostsze?

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także