09.06.2021/10:31

Szymon Piduch, członek rady nadzorczej Anwim, stacje Moya, ex prezes Dino Polska gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2021

Szymon Piduch, członek rady nadzorczej Anwim SA. (sieć stacji Moya), a także były prezes sieci Dino Polska, weźmie udział w jednej z debat podczas Retail & FMCG Congress 2021 - konferencji organizowanej przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę portalu wiadomoscihandlowe.pl. Wydarzenie zaplanowane na 15-16 czerwca odbędzie się w całości online.

Szymon Piduch wystąpi w debacie pt. "Nowy konsument", która odbędzie się drugiego dnia kongresu (16 czerwca).

Od lutego 2021 r. Szymon Piduch jest członkiem rady nadzorczej spółki Anwim SA., do której należy ponad 300 stacji Moya.

Z siecią Dino Polska Szymon Piduch związany był od 2002 r. Do 2010 r. odpowiedzialny był za finanse spółki, zajmując stanowisko m.in. dyrektora finansowego. Następnie do 2020 r. pełnił funkcję prezesa zarządu. Za prezesury Szymona Piducha sieć Dino odnotowała gwałtowne wzrosty – ze 111 placówek w 2011 r. powiększyła się do 1496 sklepów na koniec ubiegłego roku. W tym czasie kapitał grupy Dino zwiększył się do ponad 2 mld zł.

Szymon Piduch jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwami. Jego aktywność zawodowa rozpoczęła się w 1995 roku. W latach 1995-2002 odpowiadał za takie obszary jak marketing, kontroling i finanse w firmach z sektora spożywczego.

>> Kliknij tutaj, aby wziąć udział w kongresie <<

>> Dlaczego warto wziąć udział w kongresie? <<

>> Zapoznaj się z agendą kongresu <<

>> Zobacz listę prelegentów Retail & FMCG Congress 2021 <<

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Yhm 11.06.2021

    Z takim podejściem jak ten pan to każdy może być prezesem Dino 🤣 unikanie odpowiedzialności i nie podejmowanie kluczowych decyzji.
    Jak coś się udało zrobić to ja a jak nie wyszło to oni.....

  • Marco Polo 11.06.2021

    Hmmm z takim podejściem jak miał ten pan to każdy mógłby być prezesem Dino. Unikanie odpowiedzialności i nie podejmowanie kluczowych decyzji bardzo dobrze wychodziło. O profesjonalnym podejściu do współpracowników i profesjonalnym zarządzaniu niestety nie co nawet wspominać gdyż tych cech nie ma w portfolio tego pana

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także