22.03.2018/06:25

Tadeusz Kościński, wiceminister przedsiębiorczości i technologii - gościem specjalnym 11 Kongresu Rynku FMCG 2018

Wiceminister Tadeusz Kościński, potwierdził udział w tegorocznej edycji Kongresu Rynku FMCG 2018, która odbędzie się 10 maja, w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Conference Center w Warszawie. Tadeusz Kościński otworzy swoim wystąpieniem kongres, a także weźmie udział w debacie pt. „What’s next? Nowy konsument, nowa ekonomia, nowe wyzwania”, podczas której będzie dyskutował nt. transformacji cyfrowej oraz innowacyjności polskiej gospodarki, w tym sektora FMCG.

W debacie, w której weźmie udział wiceminister Tadeusz Kościński, głos zabiorą także: Geraldine Huse, Prezes Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej, Szymon Mordasiewicz, Dyrektor Zarządzający Nielsen Polska oraz Martin Beháň, Dyrektor Zarządzający Tesco Polska.

Na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii Tadeusz Kościński, został powołany 16 stycznia 2018 r. Przez całą karierę zawodową związany z sektorem bankowym. Od 1997 roku pełnił funkcję dyrektora w Banku Zachodnim WBK S.A. Wcześniej pracował w Polskim Banku Rozwoju S.A., Banku Przemysłowo-Handlowym, Banku Śląskim i Banku Pomorskim, a także w dwóch bankach w Londynie. Od 27 listopada 2015 r. do 15 stycznia 2018 r. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju. Absolwent Goldsmith’s University of London.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE: WWW.KONGRESRYNKUFMCG.PL

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.