23.09.2020/00:20

Tegoroczne Targi GK Specjał z rekordową pulą ponad 800 nagród

W tym roku Grupa Kapitałowa Specjał przenosi swoje doroczne targi online. W dnia 2-15 listopada organizator przedstawi tegoroczną ofertę targową. Będzie to najmocniejsza propozycja w historii firmy: wysokie rabaty, promocje, gratisy i ponad 800 nagród dla uczestników. Oferta dostępna będzie na dedykowanej stronie internetowej.

XXIII Międzynarodowe Targi organizowane przez GK Specjał i sieci franczyzowe odbędą się w formie online – na stronie targispecjal.pl To właśnie tam dostępne będą szczegóły oferty targowej, która w tym roku, jak zapewnia organizator, będzie szczególnie atrakcyjna. Najciekawsze, hitowe propozycje dostępne będą od 4 do 6 listopada. Online będzie można zapoznać się z wystawcami biorącymi udział w targach – ich produktami, promocjami czy nowościami. Oferta targowa będzie obowiązywała we wszystkich oddziałach Specjału. Klienci będą mogli składać zamówienia za pośrednictwem e-Hurtowni, przedstawicieli Specjału czy producentów, a także telefonicznie i faksem.

Klienci realizujący zamówienia targowe mają szansę na otrzymanie nagród o rekordowej puli – 250 tys. złotych. Łącznie do zdobycia będzie ponad 800 nagród, w ramach dwóch konkursów – za największe zakupy w skali ogólnokrajowej oraz za największe zamówienia w poszczególnych oddziałach.

Organizator zapowiada także kontynuację odbywającej się od kilku lat loterii Targomania 2020, ze zwiększoną pulą nagród.

W tym roku zmienia się również formuła Ogólnopolskiego Kongresu FMCG. Prezentacje i panele dyskusyjne zostaną zrealizowane jako webinaria na dedykowanej stronie targowej. Partnerami merytorycznymi są gazety branżowe oraz firmy badawcze i analityczne. Do udziału zaproszono czołowych przedstawicieli polskiego handlu i biznesu.