06.12.2016/10:21

Tesco coraz mocniej inwestuje w lojalnych klientów

Ogromna popularność dodatkowych rabatów i korzyści za duże zakupy sprawiła, że sieć Tesco jeszcze przed świętami postanowiła zorganizować kolejną akcję dla swoich klientów. Tym razem przy zakupach za minimum 200 zł z kartą Clubcard otrzymamy jeden z wybranych gratisów (proszki lub kapsułki do prania Persil, cukierki BOX Wawel,  storczyki).

W najnowszej akcji Tesco, robiąc zakupy za 200 zł z użyciem karty Clubcard możemy wybrać jeden z ponad 20 różnych produktów. Znajdziemy tu 14 różnych rodzajów proszków, kapsułek i żeli Persil, 6 rodzajów ponad półkilogramowych pudełek cukierków Wawel i 1-pędowe storczyki o wysokości 12 cm. Oferta obowiązuje również w małych sklepach Tesco.

Akcja dla członków programu Clubcard trwa od 8 do 11 grudnia lub do wyczerpania zapasu i nie dotyczy stacji paliw i serwisu Ezakupy. Z promocji wyłączone są zakupy wyrobów tytoniowych i mleka początkowego dla niemowląt.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.