16.11.2016/13:23

Tesco Finanse będzie napędzać sprzedaż marek własnych Tesco

30 proc. zwrotu za zakupy – to nowa propozycja dla pożyczkobiorców Tesco Finanse. W najnowszej przedświątecznej promocji kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych Tesco premiuje swoich klientów za zakup produktów marek własnych i odzieży F&F.

Mechanizm oferty jest następujący. Jeśli klient skorzysta z kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego na kwotę min. 5 tys. zł, otrzyma 30 proc. zwrotu wartości zakupionych aż do końca tego roku produktów marek własnych Tesco oraz F&F. Wraz z pierwszym wyciągiem Clubcard w roku 2017 otrzymamy bony o odpowiedniej wartości – do maksymalnej wysokości 300 zł.

Promocja dotyczy produktów marek Tesco – w tym także Tesco Finest czy Tesco Value – oraz obuwia i odzieży F&F. Minimalna łączna wartość zakupów towarów marki Tesco lub F&F uprawniająca do otrzymania bonów Clubcard wynosi 10 zł. Otrzymane bony będzie można zrealizować we wszystkich sklepach Tesco na terenie Polski.

- Z  nowej promocji skorzystać można w punktach Tesco Finanse zlokalizowanych w naszych hipermarketach. Skoro zatem z naszych produktów finansowych korzystają głównie klienci naszych sklepów, postanowiliśmy połączyć to, co oferuje sklep, z tym, co dają Tesco Finanse – mówi Celestyna Nowak-Pędrak, kierownik działu Tesco Finanse.

Pożyczki gotówkowe i konsolidacyjne to tylko część oferty Tesco Finanse. Inne produkty Tesco Finanse to karta kredytowa, dzięki której klienci zbierają podwójne punkty Clubcard za zakupy w Tesco oraz mają możliwość rozłożenia swoich zakupów w Tesco na raty 0% w dowolnym momencie bez dalszych formalności. W Tesco można również skorzystać z usługi transferów pieniężnych MoneyGram oraz opłacić domowe rachunki przy okazji zakupów. Tesco oferuje także ubezpieczenia samochodów, rowerów oraz domów i mieszkań.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.