24.11.2016/09:40

Tesco obniża ceny "do minimum" na Czarny Piątek

Tesco to kolejna sieć handlowa, która przygotowała specjalne promocje na tzw. Czarny Piątek (popularny m.in. w USA "Black Friday"). - Dla posiadaczy karty Clubcard obniżyliśmy ceny do minimum - informuje sieć. Polscy klienci sieci korzystający z programu lojalnościowego Tesco mogą liczyć w okresie od piątku 25 listopada do niedzieli 27 listopada na zniżki nawet rzędu 50 proc.

Najwyższe zniżki przewidziane są na część asortymentu z działu chemiczno-kosmetycznego, m.in. wody toaletowe i perfumowane, szczoteczki elektryczne, czy wkłady do maszynek. 20 proc. taniej będzie można kupić w Tesco wszystkie zabawki (oprócz Lego), artykuły sportowe i walizki. Tesco przewidziało też 30 proc. rabatu na cały asortyment F&F przy zakupach za minimum 30 zł.

Kolejne promocje dotyczyć będą elektroniki. W tym wypadku przygotowano różne oferty promocyjne na piątek, sobotę i niedzielę - w zależności od dnia, taniej kupić będzie można m.in. telewizory, smartfony, ekspresy do kawy czy odkurzacze. Klienci mogą zakupić maksymalnie jedną sztukę danego produktu.

Ofertę na Black Friday przygotowało także Tesco Finanse. Klienci, którzy wezmą pożyczkę przy okazji Czarnego Piątku, odbiorą 50 zł w bonach Tesco.

Zobacz także:
Lidl na Czarny Piątek obniży ceny produktów nawet o 70 proc.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.